Zdokonaľte svoje podnikanie s VÚB Biznis Akadémiou pre podnikavé ženy

17. 10. 2018

Pustili ste sa do podnikania a chcete sa poradiť? Chýbajú vám informácie, narazili ste na problém, či chcete svoj biznis plán rozšíriť alebo vylepšiť? Uvítali by ste rady, nápady a tipy od odborníkov i žien – podnikateliek, ktoré to úspešne zvládli?

Prihláste sa na VÚB Biznis Akadémiu 2018 a máte možnosť získať dobré rady aj financie na rozbeh svojho podnikania!

Práve otvárame jubilejný 10. ročník vzdelávacej biznis akadémie, v rámci ktorej aj tento rok spolu s renomovanými odborníkmi poradíme začínajúcim podnikateľkám – ako úspešne naštartovať a zefektívniť biznis. Projekt v minulosti vyškolil už takmer 200 podnikavých žien, z ktorých sa mnohé etablovali v biznise so svojim podnikaním. Program workshopu ponúka okrem odborných prednášok aj priestor na diskusiu, osobné konzultácie, výmenu kontaktov a najmä implementáciu získaných poznatkov.

Každá z vybraných účastníčok má možnosť pracovať na svojom vlastnom biznis pláne pod vedením profesionálov, pričom tie najlepšie odmeníme – financiami na štart podnikania vo výške  1500 €.

V prípade záujmu o účasť na VÚB Biznis Akadémii, ktorá sa bude konať 15. – 16. novembra v Impact HUB v Bratislave, je potrebné sa registrovať sa prostredníctvom registračného formulára. Odborná porota následne vyberie 20 podnikavých žien, ktoré pozveme na dvojdňové biznis školenie.

 

Neváhajte, vyplňte náš formulár a prihláste sa!
Registrácia prebieha do 31. 10. 2018.

 

Ponúkame vám malú ochutnávku z minulých ročníkov: